Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

Godziny dostępności nauczycieli Zespołu Szkół Nr 9

w Kaliszu w roku szkolnym 2023/2024

 

 Nazwisko i imię  Dzień tygodnia  Godzina  Miejsce
 Gorgolewska Katarzyna  poniedziałek

7.00-8.00

 B15
 Balcerzyk Anna  poniedziałek  12.40-13.40  pokój nauczycielski 
 Berwald Tomasz  piątek 12.25-13.25  sala gimnastyczna
 Bochen Bożena  czwartek 16.00-17.00  biblioteka
 Chojak Patrycja  wtorek 15.30-16.30  świetlica
 Cicha Aleksandra  poniedziałek 15.00-16.00  świetlica
 Czaplicka Joanna wtorek 16.05-17.05  B18
 Czaplicka Joanna  piątek 13.30-14.30  B9
 Dmitrzak Katarzyna  wtorek - tygodnie parzyste 7.50-8.50  pokój nauczycielski.
 Dominiak Joanna piątek 12.40-13.25  B9
 Duma-Lalek Anna  piątek 7.45-8.45  sala gimnastyczna
 Dworczyński Artur wtorek 12.25-13.25  sala gimnastyczna
 Gilak Agnieszka  wtorek 13.30-14.30  pokój nauczycielski
 Góral-Stanek Magdalena wtorek 13.25-14.25  pokój nauczycielski 
 Graczyk Violetta  wtorek 13.30-14.30  sala gimnastyczna
 Gruszka-Miklas Sylwia  wtorek 13.40-14.25  pokój nauczycielski
Gwiazda Dariusz środa 12.25-13.25  pokój nauczycielski
 Hille Marta  poniedziałek 16.05-17.05  B17
 Janczewski Maciej  wtorek 13.30-14.30  gabinet wicedyrektora
 Janiak-Szczygiecka Małgorzata poniedziałek  13.00-14.00  gabinet pedagogów
 Jarońska Sylwia  środa 6.45-7.45  pokój nauczycielski
 Jarzębski Jakub środa 14.30-15.30  sala gimnastyczna
 Joachimiak Sylwia  czwartek  13.25-14.25  pokój pedagoga
 Justyńska Aneta  środa 12.30-13.30  pokój nauczycielski
 Kalek Grzegorz  środa 14.15-15.15  sala gimnastyczna
 Kasprzak Bernadeta wtorek 12.30-13.30  pokój nauczycielski
 Kirijczuk Elżbieta  czwartek 13.25-14.25  pokój nauczycielski
 Kłysz Karina  środa 13.40-14.40  B208
 Komorowska Ewa  wtorek 13.40-14.40  sala gimnastyczna
 Ks. Karpowicz Karol  czwartek 9.40-10.40  pokój nauczycielski
 Krzyżanowski Kamil piątek 12.25-13.25  pokój nauczycielski
 Kubis Tomasz  poniedziałek 15.00-16.00  B101
 Kupajska Maria  wtorek- tygodnie parzyste  13.00-14.00  pokój pedagoga
 Lalek Wojciech  piątek 14.30-15.30  sala gimnastyczna
 Lisewska Sylwia wtorek 8.00-8.55  pokój w-f
 Maciejewska Małgorzata  piątek 7.45-8.45  pokój nauczycielski
 Magdzińska Anna  poniedziałek 12.25-13.25  pokój nauczycielski
 Matczak Joanna piątek 7.45-8.45  pokój nauczycielski
 Michalczyk Przemysław środa 12.25-13.25  pokój w-f
 Miłek Łukasz poniedziałek 11:45-12.45  pokój w-f
 Miśków Katarzyna  piątek 8.45-9.45  pokój nauczycielski
 Musiał Klaudia poniedziałek 7.00-8.00  B17
 Nowak Agnieszka  poniedziałek 7.50-8.50  pokój nauczycielski
 Nowak Jan  piątek 11.25-12.25  pokój nauczycielski
 Nowak Sylwia środa 7.45-8.45  pokój nauczycielski
 Nurski Krystian poniedziałek 15.20-16.20  pokój nauczycielski 
 Obajtek Kinga  środa 16.30-17.30  gabinet psychologa
 Ojrzanowska-Pietrzak Małgorzata wtorek 13.25-14.25  pokój nauczycielski
 Olszewska-Śniegula Barbara  piątek 12.30-13.30  pokój nauczycielski
 Owczynnikowa Olga  piątek 12.25-13.25  sala gimnastyczna
 Pielas Anna  piątek 7.00-8.00  B16
 Pieniążek Łukasz  czwartek 13.30-14.30  gabinet wicedyrektora
 Pietrusiak Marta wtorek 7.45-8.45  pokój nauczycielski 
 Pietrzak Marta poniedziałek 12.40-13.25  pokój nauczycielski
 Pingot Teresa  czwartek 7.45-8.45  pokój nauczycielski
 Polińska Monika  wtorek 15.00-16.00  biblioteka
 Prus Żaneta czwartek 7.00-8.00  pokój nauczycielski
 Przepiórka Irena środa  14.30-15.30  pokój nauczycielski 
 Przybylski Daniel środa 14.30-15.30  sala gimastyczna
 Sadowska Aleksandra czwartek 7.45-8.45  pokój nauczycielski
 Sidorowicz Agnieszka  czwartek 7.45-8.45  pokój nauczycielski
 Siwiak Marta  wtorek 12.40-13.40  pokój nauczycielski 
 Skowrońska Anna  wtorek 7.45-8.45  pokój nauczycielski
 Sowa Natalia czwartek 13.25-14.25  pokój nauczycielski
 Stadnicka-Haba Danuta  środa 9.35-10.35  pokój nauczycielski
 Strójwąs Edyta  poniedziałek 12.40-13.40  pokój wf
 Szalkiewicz Grażyna czwartek 13.25-14.25  pokój nauczycielski
 Szymańska Małgorzata piątek 7.50-8.50  pokój nauczycielski
 Szymczak Elżbieta  wtorek 12.25-13.25  pokój nauczycielski
 Szymczak Ewa wtorek 13.30-14.30  gabinet dyrektora
 Szyszkiewicz Agnieszka czwartek 13.25-14.25  pokój nauczycielski
 Świerk Eliza  środa 12.40-13.40  pokój nauczycielski
 Tomaszewski Patryk  wtorek 16.05-16.50  sala gimnastyczna 
 Walęcka Marita  środa 14.25-15.25  B 117
 Wawrzyniak Adrian  poniedziałek 14.30-15.30  świetlica
 Wawrzyniak Aneta czwartek 15.20-16.20  pokój nauczycielski
 Wegner Jacek poniedziałek 7.45-8.45  B206
 Weirauch Beata  wtorek 7.45-8.45  pokój nauczycielski
 Wietrzych Beata czwartek 12.40-13.40  pokój nauczycielski
 Witczak Wojciech  wtorek 7.45-8.45  pokój nauczycielski 
 Załecka Martyna  poniedziałek 16.30-17.30  świetlica
 Zdziubany Anna  środa 7.45-8.45 pokój nauczycielski