Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

„Zgrupowanie 2017” – pod takim hasłem w czwartek, 5 stycznia 2017 r., na balu studniówkowym w restauracji Komoda bawili się uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego – Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Był to pierwszy taki bal w historii tej szkoły. Impreza rozpoczęła oficjalne odliczanie dni do matury – zostało ich już tylko 118!

Najważniejszym punktem studniówki był tradycyjny polonez, w którym przejętych uczniów podziwiali wzruszeni nauczyciele i dumni rodzice. W pierwszej parze tańczyła oczywiście pani dyrektor Aneta Justyńska. Po zasłużonej burzy oklasków przyszedł czas na życzenia - pani dyrektor życzyła maturzystom udanej zabawy i sukcesów na egzaminie.

Zanim eleganckie pary ruszyły na parkiet, Nikola Paluszczak, tegoroczna abiturientka, podziękowała dyrekcji i  nauczycielom za wspólnie spędzone trzy lata. „To dla nas – trzecioklasistów – niezwykły wieczór – stwierdziła Nikola. – Niebywałość tego wieczoru sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszeni. Każdy z nas pamięta moment, w którym przekroczył mury naszej szkoły. Trudno uwierzyć, że mijają już blisko trzy lata… Dziś licealiści, jutro absolwenci, za chwilę maturzyści…”

Po części oficjalnej zakończonej toastem, zaczęła się beztroska, radosna zabawa, która trwała aż do białego rana.

Teraz siedząc nad książkami i przygotowując się do egzaminu dojrzałości nasi trzecioklasiści będą mogli wspominać studniówkowe szaleństwa. Życzymy im powodzenia na maturze!