Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

[25.05.2019] XXVII Miejski Konkurs Recytatorski im. Marii Konopnickiej zorganizowany pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kalisza w Szkole Podstawowej Nr 10 w Kaliszu zakończył się dla naszych uczniów zdobyciem pierwszego miejsca w kategorii wiekowej klas IV – VI oraz pierwszego i trzeciego w kategorii wiekowej klas I-III, szkoły podstawowej.

Uczniowie recytowali dwa wybrane przez siebie utwory. Komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli środowisk kultury i nauki, przyznała I miejsce w kategorii klas I-III Julii Rubik z klasy IIc oraz III miejsce Aleksandrze Kalecie z klasy Ia. W kategorii klas IV-VI I miejsce zajęła również uczennica naszej szkoły Pola Gruszka z klasy Vc. Doskonale spisał się także Adam Sroczyński z Va. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy sukcesu i zdobytych nagród.