Dane adresowe

Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu
ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24
tel. 62 7685470
fax 62 7685480
zs9@zs9.kalisz.pl

Rok szkolny 2022/23 w 7LO

 

Oferta edukacyjna VII LO SMS
rok szkolny 2024/2025

Klasa

Przedmioty rozszerzone

Liczba uczniów

Przedmioty punktowane

IAS piłka siatkowa

/inne dyscypliny

biologia, język angielski

24

język polski, matematyka, biologia, wychowanie fizyczne

IBN piłka nożna

/inne dyscypliny

geografia, język angielski

24

język polski, matematyka, geografia, wychowanie fizyczne

 

* Do szkoły przyjmujemy również uczniów, którzy trenują inne dyscypliny w kaliskich klubach sportowych (konieczny kontakt rodziców kandydata z dyrektorem szkoły). 

Współpracujemy

    

    

Pobierz harmonogram

Prezentacja VII Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego - pdf

Kolejna wspaniała wiadomość! Nasze młodziczki dołożyły do sukcesów juniorek i kadetek kolejny sukces. W finałach Mistrzostw Polski nasze siatkarki odniosły komplet zwycięstw i we wspaniałym stylu zdobyły złote medale i tytuł Mistrza Polski młodziczek.

W dniach 19-24 kwietnia w Wieliczce odbył się turniej finałowy Mistrzostw Polski juniorek młodszych z udziałem 8 najlepszych drużyn kraju. Nasza drużyna składająca się z uczennic naszej szkoły

 W dniach 22.02. - 27.02.2023 r.  w Sejnach odbył się turniej 1/4 Mistrzostw Polski kadetek.

Z dumą pragniemy poinformować, że idąc w ślad juniorek, nasze kadetki awansowały do półfinałów Mistrzostw Polski,

Nasze siatkarki z klas mistrzostwa sportowego w czasie ferii nie mogły niestety odpocząć. Ciężko pracowały, by awansować do kolejnych etapów Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Nasze juniorki zostały V-ce Mistrzem Wielkopolski, kadetki zostały Mistrzem Wielkopolski. Oba zespoły uzyskały awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

Z dumą pragniemy poinformować, że nasi uczniowie z VII LO Szkoły Mistrzostwa Sportowego i jednocześnie juniorzy starsi z KKS Kalisz w znakomitym stylu wygrali ligę wojewódzką, a potem baraże i wiosną zagrają w lidze makroregionalnej U19. Gratulujemy sukcesu!

W mieniony weekend w Sopocie odbyło się podsumowanie Pucharu Polski 2022 Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu.

Dnia 25.10.2022 w kaliskim Aquaparku odbyły się zawody pływackie,w których nasi licealiści zdobyli 3 miejsce w kategorii sztafet 6 x50 m. VII LO reprezentowali Nikodem Przybyło, Leon Grzegorczyk, Jakub Kwiasowski, Kacper Paluszczak, Mikołaj Grabus, Kacper Grzegorzyca.

W warsztatach zorganizowanych w Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu z okazji Międzynarodowego Dnia Dziewcząt – 11.10.2022 r. wzięły udział uczennice z klas pierwszych, drugich i trzecich VII Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu wraz z opiekunem Moniką Polińską. Warsztaty prowadziła P. Katarzyna Pakuła- Sobczak.

Próby sprawności fizycznej w VII Liceum Ogólnokształcącym Szkole Mistrzostwa Sportowego w Kaliszu dla kandydatów do klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025

Administracja i zarządzanie: Zespół Szkół nr 9 w Kaliszu